Kiermasz Świąteczny

Samorząd Uczniowski zaprasza na jutrzejszy kiermasz wypieków świątecznych. Do kupienia przepyszne ciasta i ciasteczka własnej roboty. Będą między innymi: reniferowe lizaki,  kulki mocy (bo Star Wars, bo sprzątanie na Święta! ;) )  i pierniczki!

Zapraszamy!!!

Szkolenie na Malcie #4 - projekt POWER SE

W dniach 24-28 października 2016 roku wzięliśmy udział w tygodniowym kursie przygotowanym przez ośrodek ETI na Malcie. Szkolenie poświęcone było pracy z uczniami według zasad metody CLIL, czyli Content and Language Integrated Learning.

Policyjna debata społeczna

W czwartek, 28 grudnia br., o godz. 17.00 Policja zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu naszej (szkoły) okolicy.

Wigilia szkolna

Tegoroczna Wigilia szkolna będzie miała swoje dwie odsłony, osobną dla uczniów SG i SLO i osobną dla uczniów SSP.

Czy tatuowanie jest bezpieczną modą?

12 grudnia uczniowie klas trzecich gimnazjum i pierwszych liceum uczestniczyli w spotkaniu odnoszącym się do powikłań związanych z tatuażami. Prelekcję wygłosił pan dr hab. n. med. prof. UW Bogusław Antoszewski.

Dlaczego Beznazwy

No właśnie, dlaczego ten teatr, który już trzynasty rok działa w naszej szkole nie ma nazwy, choć właściwie ma, bo jest Beznazwy...

...to pytanie zadał i dokonywał poszukiwań nasz aktor Bartosz Brzeziński. Bo czy o nazwę tylko chodzi? To trzeba zobaczyć!

Nowi ministranci naszej szkoły

W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP grupa 40 naszych uczniów została włączona w grono Szkolnej Wspólnoty Ministranckiej. Mszy św. w ramach skupienia adwentowego przewodniczył ks. Edward Pleń, krajowy duszpasterz sportowców.

Mikołajki 2017

W dzień Św. Mikołaja 6 grudnia 2017 Rada Rodziców naszej szkoły przygotowała słodką niespodziankę.