OBÓZ CHEMICZNY DLA KLAS 3 SLO

W dniach 20-22 sierpnia na terenie szkoły odbędzie się obóz chemiczny dla uczniów klas trzecich SLO. Spotykamy się w poniedziałek i wtorek 20 i 21.08 o godzinie 9.00 a w środę 22.08 o godzinie 14.00.

 

Erasmus Plus w Oksfordzie

W pierwszych tygodniach lipca Julia Budzowska, Justyna Magnus-Żelazko oraz Magdalena Wójcik, trzy nauczycielki naszej szkoły, wzięły udział w kursach zorganizowanych przez Lake School of English, a odbywających się na terenie uniwersytetu w imponującym i nowoczesnym Business College. Nauczyciele brali udział w odbywających się równolegle dwóch kursach "Creative Teaching in the Primary English Classroom" oraz "Creative Teaching in the Secondary and Adult English Language Classroom".

Erasmus Plus we Florencji

Florencja to piękne miasto do zwiedzania i podziwiania, ale jeszcze piękniejsze do uczenia się, poznawania i dzielenia doświadczeniami z nauczycielami z różnych krajów. W dniach od 2 do 13 lipca nasze nauczycielki Anna Czerkawska, Anna Suchodolska i Sylwia Gajewska uczestniczyły w szkoleniu organizowanym przez Erasmus Plus Teacher Training Course: "Behaviour and conflicts new methodologies motivation and cooperation strategies".

Obóz dla aktywnych - Chorwacja 2018

Od 28 czerwca do 9 lipca grupa 19 uczniów z SSP, SG i SLO wybrała się na obóz do Kraljevicy - kurortu położonego nad Morzem Adriatyckim w Chorwacji. Oto kilka słów od uczestniczek wyjazdu: