#7steps - Zrób 7 kroków

Salezjański Ośrodek Misyjny w Warszawie rozpoczął akcję BOSO Z MISJĄ #7steps.

Kampania została przygotowana na Tydzień Misyjny, który zaczyna się Niedzielą Misyjną 22 października. Celem tegorocznej kampanii jest przybliżenie Polakom rzeczywistości misyjnej i zebranie funduszy na wyprawki szkolne dla dzieci z Bangladeszu.

Jak się przyłączyć? To proste:

Przejdź i nagraj siedem kroków (odważne osoby zachęcamy do ściągnięcia butów, gdyż wiele dzieci w krajach misyjnych chodzi na boso);

Nagrody za zasługi sportowe dla naszych trenerow

Podczas uroczystej gali XX. Jubileuszowych Ogólnopolskich Rozgrywek Salezjanskich Animatorów Sportowych w Elku prof. Arseniusz Bojanowski odznaczony został srebrną odznaką Poskiego Związku Piłki Siatkowej,zaś prof. Maciej Sokołowski medalem XXV-lecia Salezjańskiej Organizacji Sportowej SALOS RP. Serdecznie gratulujemy! :)

Szkolne Koło Caritas jest u NAS!

W środę, 18 października w auli Jana Pawła II odbyło się spotkanie Szkolnego Koła Caritas (SKC). Na spotkanie przybyło około 80 uczniów naszej szkoły.

Dyrektor Caritas  Archidiecezji Łódzkiej ks. Sebastian Krawczyk przedstawił główne założenia Szkolnych Kół Caritas, a pani Danuta Sażyn - Kierownik Wolontariatu przedstawiła zadania i programy działalności SKC.

Obóz Narciarski Cortina DAmpezzo

Przypominamy o wpłacie zaliczki na obóz narciarski do Włoch Cortina DAmpezzo w kwocie 300 zł do 23.10.2017 r. oraz dostarczeniu karty kwalifikacyjnej do 31.10.2017r.

Dzień Edukacji Narodowej w obiektywie Mateusza Ocińskiego

W dniu 13 października 2017 o godz. 12 : 00 spotkaliśmy się w auli, aby świętować Dzień Edukacji Narodowej. Po życzeniach skierowanych do nauczycieli , wszystkich pracowników naszej szkoły i uczniów nastąpiło zaprzysiężenie nowych władz samorządu uczniowskiego. Na koniec wystąpili uczniowie szkoły Guitar Harmony w krótkim koncercie.

 

Akcja OSP w Justynowie

OSP w Justynowie, do której należy jeden z naszych uczniów, organizuje zbiórkę funduszy na zakup AED, czyli automatycznego defibrylatora, który pomoże ratownikom ratować ludzkie życie.