Mecz Pierwszaków

Dziś, 24 maja Panowie z 1b SSP rozegrali swój pierwszy mecz z rywalami spoza szkoły.

Zagrali piękny mecz 3 klasą z Międzynarodowej Szkoły Podstawowej Edukacji Innowacyjnej w Łodzi, który zakończył się sprawiedliwym i solidnie wypracowanym remisem 5:5 - emocje były ogromne! Chłopcy trenują dwa razy w tygodniu pod czujnym okiem Pana Tomka Sekyry. Czekamy na ich sukcesy!

 

XV Edycja Wojewódzkiego Konkurs " z WOPR-em Bezpieczniej"

Sukces naszej reprezentacji Szkoły Gimnazjalnej  w XV Edycja Wojewódzkiego Konkurs " z WOPR-em Bezpieczniej"

uczniowie  klasy II d gimnazjum w składzie:

Mateusz Auguścinski

Straszyński Kacper

Pawłowski Bartosz 

Formański Witek

zajęli  drużynowo II miejsce w kategorii rocznika 2002-2004 natomiast indywidualnym zwycięzcą w kategorii rocznika  2002-2004 został Mateusz Auguściński.

Matki Bożej Wspomożenia Wiernych 2018

W Uroczystość Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, 24 maja, Słówko dla całej szkoły odbyło się na dziedzińcu, przy figurce Matki Bożej.

Słowo do uczniów skierował ks. Tadeusz Niewęgłowski, proboszcz parafii Wspomożycielki Wiernych i dyrektor wspólnoty salezjańskiej przy ul. Wodnej.

Klub ojca dla ojców naszej szkoły

Zapraszamy chętnych do udziału w spotkaniu wyjątkowym, które odbędzie 30 maja br. o godz.18.00 w auli naszej szkoły. W załączniku szczegóły dotyczące rejestracji i udziału.

Noc w szkole

Z piątku na sobotę, 18 na 19 maja Malusie Salezjanusie z klas 1 SSP opanowały szkołę!

Zamówienia na mundurki

Przypominamy o nieprzekraczalnym terminie składania zamówień na mundurki na rok szkolny 2018/2019 do 21 maja br. do godziny 13.00 (zamówienia składamy w sekretariacie).

Po tym dniu złożenie zamówienia nie będzie możliwe.

Nasi laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

11 kwietnia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyło się wręczenie dyplomów laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych. W tegorocznej edycji konkursów w naszym rejonie wzięło udział 30 tysięcy uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

„ Znaleźć się w tym gronie, to jak zdobyć medal olimpijski” -w takich słowach  zwrócił się do nagrodzonych wicewojewoda Karol Młynarczyk. Dyplomy laureatom wręczał kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski .