Kiermasz Świąteczny

Samorząd Uczniowski zaprasza na jutrzejszy kiermasz wypieków świątecznych. Do kupienia przepyszne ciasta i ciasteczka własnej roboty. Będą między innymi: reniferowe lizaki,  kulki mocy (bo Star Wars, bo sprzątanie na Święta! ;) )  i pierniczki!

Zapraszamy!!!

W czwartek klasy czwarte były na ciekawej wycieczce

Wycieczka została zorganizowana w ramach Świętowania obchodów 100-tnej rocznicy Odzyskania Niepodległości w naszej szkole. Uczniowie gościli w Mateczniku zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze w Otrębusach pod Warszawą, gdzie obejrzeli widowisko edukacyjno-muzyczne pt. Piękna nasza Polska cała. Uczniowie podczas 70-minutowanego spektaklu poznali wszystkie najważniejsze regiony naszego kraju, ich kulturę, ale przede wszystkim tańce, które w wykonaniu artystów były cudowne!

Pierwszaki robią bajkę!

Kto może znać się lepiej na bajkach, jak nie nasi najmłodsi!

15 grudnia 2017 roku pierwsze klasy SSP wybrały się do Muzeum Animacji Semafor w Łodzi. Tam zwiedzały i podziwiały postacie z bajek. Uczestniczyły także w warsztatach, podczas których same konstruowały historię i montowały swoje filmy. Zabawa była wspaniała a efekt? Zapraszamy do oglądania i już dziś życzymy wszystkim wspaniałych świąt oraz przybycia św. Mikołaja bez żadnych kłopotów po drodze :D

 

 

Mat Matematyczny

Ruszyły zapisy na konkurs Mat Matematyczny. Zapisy trwają do środy - 20.12. Konkurs odbędzie się 11.01.2018. Wpisowe - 9zł.

Szkolenie na Malcie #4 - projekt POWER SE

W dniach 24-28 października 2016 roku wzięliśmy udział w tygodniowym kursie przygotowanym przez ośrodek ETI na Malcie. Szkolenie poświęcone było pracy z uczniami według zasad metody CLIL, czyli Content and Language Integrated Learning.

Policyjna debata społeczna

W czwartek, 28 grudnia br., o godz. 17.00 Policja zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu naszej (szkoły) okolicy.

Wigilia szkolna

Tegoroczna Wigilia szkolna będzie miała swoje dwie odsłony, osobną dla uczniów SG i SLO i osobną dla uczniów SSP.

Na góralską nutę!

Klasy pierwsze to bardzo gościnna ekipa.

Z przyjemnością zapraszamy do siebie starszych uczniów, ale też naszych nauczycieli. Taką wizytę na początku grudnia w klasie 1b złożył Pan Profesor Marcin Paździor, który opowiadał nam o kulturze góralskiej, zagrał na instrumentach i "gadał jakimś dziwnym językiem". Było ciekawie i wesoło.

Dlaczego Beznazwy

No właśnie, dlaczego ten teatr, który już trzynasty rok działa w naszej szkole nie ma nazwy, choć właściwie ma, bo jest Beznazwy...

...to pytanie zadał i dokonywał poszukiwań nasz aktor Bartosz Brzeziński. Bo czy o nazwę tylko chodzi? To trzeba zobaczyć!