XV Edycja Wojewódzkiego Konkurs " z WOPR-em Bezpieczniej"

Sukces naszej reprezentacji Szkoły Gimnazjalnej  w XV Edycja Wojewódzkiego Konkurs " z WOPR-em Bezpieczniej"

uczniowie  klasy II d gimnazjum w składzie:

Mateusz Auguścinski

Straszyński Kacper

Pawłowski Bartosz 

Formański Witek

zajęli  drużynowo II miejsce w kategorii rocznika 2002-2004 natomiast indywidualnym zwycięzcą w kategorii rocznika  2002-2004 został Mateusz Auguściński.

Matki Bożej Wspomożenia Wiernych 2018

W Uroczystość Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, 24 maja, Słówko dla całej szkoły odbyło się na dziedzińcu, przy figurce Matki Bożej.

Słowo do uczniów skierował ks. Tadeusz Niewęgłowski, proboszcz parafii Wspomożycielki Wiernych i dyrektor wspólnoty salezjańskiej przy ul. Wodnej.

Rzym okiem Antoniego

Wspominając rzymską majówkę, zapraszamy do galerii zdjęć wykonanych przez ucznia 2 E SG Antoniego Przybyła. Jest na co popatrzeć!

Klub ojca dla ojców naszej szkoły

Zapraszamy chętnych do udziału w spotkaniu wyjątkowym, które odbędzie 30 maja br. o godz.18.00 w auli naszej szkoły. W załączniku szczegóły dotyczące rejestracji i udziału.

Piękna wycieczka klasy II B SG

W dniach 09.05-13.05. 2018 r. klasa II b SG wraz z wychowawcą i ks. Andrzejem była na wycieczce w Mikoszewie na Mierzei Wiślanej.

Trójmiasto oczarowało całą klasę, dlatego wycieczka była dla wszystkich udana.

 

Zamówienia na mundurki

Przypominamy o nieprzekraczalnym terminie składania zamówień na mundurki na rok szkolny 2018/2019 do 21 maja br. do godziny 13.00 (zamówienia składamy w sekretariacie).

Po tym dniu złożenie zamówienia nie będzie możliwe.

Sportowy Piknik Rodzinny

12 maja na na obiektach MOSIR przy Stawach Jana, wraz z grupą dzieciaków Salezjańskiej Szkoły Podstawowej, wzięliśmy udział w Sportowym Pikniku Rodzinnym - Fiero Cup 2018. Jedną z dyscyplin, w której rywalizowaliśmy była piłka nożna drużyn mieszanych. Z wielką przyjemnością chciałbym poinformować, iż w turnieju piłkarskim nasza reprezentacja zajęła I miejsce, nie ponosząc przy tym ani jednej porażki, w 5 rozegranych meczach.

Przy okazji Pikniku najmłodsi mieli możliwość sprawdzić się rownież w biegu przełajowym. Tam też NASI byli mocni!!!

Blisko, coraz bliżej !!!

Miło mi poinformować, że reprezentacja Salezjańskiego Gimnazjum w piłce nożnej chłopców, po przebrnięciu wcześniejszych eliminacji, dzisiaj (15.05.2018) awansowała do półfinału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w ramach Gimnazjady. Warto zaznaczyć, iż chłopcy awans do półfinału wywalczyli zajmując I miejsce w swojej grupie ćwierćfinałowej, wygrywając po drodze wszystkie mecze.

Wielkie gratulacje chłopaki, ale ... nie spoczywamy na laurach i ... WALCZYMY DALEJ !!!